Pokud se ti líbí můj blog a chceš být mojím Sbéčkém tak napiš do komentáře ráda spřátelým:-)

Únor 2011

Oliver James

26. února 2011 v 22:58 | medvidecek18 |  Herci

OLIVER JAMES
Povolání: Herec, zpěvák
Věk: 30
Datum narození: 1.06.1980
Místo narození: Ottershaw, Surrey, Anglie
Znamení: Blíženci

Narodil se 1.června 1980 v Londýně.Později se přestěhoval do Los Angeles kde do teď bydlí. Rád jezdí závody aut,tancuje a zpívá. Celým jménem se jmenuje Oliver James Hutson- jeho přezdívka Oli. Mezi jeho koníčky patří řízení závodních aut a hudba.Oliver si zahrál v několika filmech např.Nikdy to nevzdávej,Co ta holka chce a dalších.

Nikdy to nevzdávej!

17. února 2011 v 20:13 | medvidecek18 |  Filmy

Originální název: Raise Your Voice
Žánr: Drama, Hudební, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2004
Režie: Sean McNamara

Terri je obyčejná holka z malého města s velkým snem. Stát se zpěvačkou. Právě ji skončila škola a ona by ráda jela do Los Angeles studovat speciální letní hudební program na univerzitu, kde se dostanou jen ti nejlepší z celé země. Všichni jsou z nápadu nadšení kromě jejího otce. Ten cestu ihned zakáže. Terrin bratr Paul však tajně odešle přihlášku, protože ví, že je to Terriino největší přání. Poté se však stane strašná událost. Terri a Paul mají autenohedu, při které se Paul zabije. Celou rodinu to zasáhne a Terri dokonce vyhodí i dopis ze školy, ve kterém se dozví, že byla přijata. Nakonec ji ale máma s tetou donutí odjed i přes nesouhlas otce. Nechcou ji zkazit příležitost. Otec si tedy myslí, že jede na prázdniny k tetě Nině.
Terri se však vydává na hudební univerzitu do L.A. Tam se seznámí s hodnými lidmi, kteří se stanou jejími přáteli, najde i lásku, ale bude muset bojovat i se zákeřnými nepřáteli, kteří se budou snažit Terri vyřadit ze hry. A k tomu se všichni musí pečlivě připravovat na konečné vystoupení.
Hilary Duff a Oliver James ve skvělém filmu o rodině, citech a hudbě :-)

Děkuji že jste navštívili můj blog a těším se na Vaši další návštěvu!!!