Pokud se ti líbí můj blog a chceš být mojím Sbéčkém tak napiš do komentáře ráda spřátelým:-)

Červenec 2010

Konečně prááázdniny

10. července 2010 v 20:10 | medvidecek18 |  Něco o mě!!!
                                   

Tak prázniny nám začaly sice už před 9 dny některým dokonce i dřív,ale i tak pro mě to je hrozné jak to rychle utíká :-(.Taky Vám to tak připadá?Ještě se ani nerozkoukáme pořádně do léta a už tu bude podzim,protože ten čas tak neuvěřitelně letí že to je pro mě až někdy k zblázdnění :-D.
Člověk ráno vstane udělá své povinnosti jako např, nákup a úklid bytu a pak je hned večer,tak jak má člověk všechno stíhat když ten den má pouhých 24 hodin?Já bych potřebovala asi jednou tolik abych si své povinnosti stihla udělat.
A navíc mám další starosti ze školou.Jdu si udělat nástavbové studium k mému předešlému vzdělání tak sháním nekonečně dlouhý seznam učebnic které si musím pořídit,tak ted mám co dělat abych to vůbec stihla.A pak příjde můj neoblíbený srpen a já se vrhnu do učení,přeci jenom nebýt rok ve škole to už je páni hódně dlouho abych nic nezapomněla .

A co Vy jak budete trávit prázdniny?pište do komentářů děkujíí móc a teším se na Vaše komentíky páááá                                      Děkuji že jste navštívili můj blog a těším se na Vaši další návštěvu!!!