Pokud se ti líbí můj blog a chceš být mojím Sbéčkém tak napiš do komentáře ráda spřátelým:-)

Květen 2010

The Kelly Family

29. května 2010 v 19:28 | medvidecek18 |  Skupiny
THE KELLY FAMILY
Tak jsem bloudila po youtube a narazila na video od Kelly Family-Key to my heart.Samozdřejmě jsem si video hned pustila a jen žasla jak je ta písnička nádherná.I tak celkově ten videoklip je pěkný.Nejen to,že nádherně zpívají,ale i to kolik móóóc lidí přišlo na jejich koncerty,když vystupovaly tak to je prostě neuvěřitelné.Videoklip je dole pod článkem a posuďte sami zda-li se Vám písnička líbí nebo nelíbí :-) 
Určitě si říkáte proč tady píši o jakési skupině,která již dávno neexistuje,ale já si myslím že tato skupina byla jedna z mála,která dokázala přilákat desetitisíce lidí,kteří je měly rádi a měli rádi jejich písničky(mimo jiné videoklip níže mluví za vše :-) )
O SKUPINĚ
Kellyovi se stali slavnými až v roce 1994, kdy vydali své album Over The Hump. Kelly Family zpívali všechny žánry - rock, pop, folk i rock n roll. Všichni nosili dlouhé vlasy a zvláštní oblečení, které si sami upravovali. Pouze Jimmy se nechal ostříhat a později i miláček davu - Paddy. Kathy donedávna byla v rodině jediná,kdo má dítě,jeho jméno je Sean, narodil se v Berlíně,teť přibyl Joey,jeho syn se jmenuje Luke Christopher.Také benjamínek Angelo Kelly již je ženatý, jeho manželkou je dcera SPD-politika z Rostocku. I on má již své potomky- syna Gabriela a dceru Helen Josephina a Ema a také John, který si vzal dceru jejich učitele na kytaru.S Kelly Family hrál jeden čas také nový člen.Jeho jméno je Adam O Henry a je to jejich bratranec.V současné době s nimi již nevystupuje.Dějiny okolo Kelly Family se neustále mění. Kathy definitivně opustila rodinu i skupinu a odstěhovala se se synem do vlastního bytu v Kolíně. Po 30-letech našla svou pravou matku a je s ní nyní opět v kontaktu.
V roce 2004 se ke skupině po dvaceti letech vrátil bratr Paul.Momentálně tvoří skupinu Kathy(která se ke skupině vrátila),Patricia,Joey,Paul,Maite.


The Kelly Family


The Kelly FamilyThe Kelly Family


The Kelly Family


The Kelly Family


The Kelly FamilyThe Kelly Family


The Kelly Family


The Kelly Family


The Kelly Family

Co se to semnou děje??

16. května 2010 v 23:33 | medvidecek18 |  Něco o mě!!!
To ani sama nevím :-( možná to bude tím počasím jednou je u nás hezky a na druhý den prší,tak asi podle toho mám náladu buď dobrou nebo špatnou mám nápady nebo je nemám apod.
Nějak jsem přestala ty nápady mít co na blog dávat,ale věřím v tom že mě moje mysl neopustí a opět sem začnu dávat články a ikonky apod.Sice jdu až za 3 a půl měsíce do školy,ale ted mám starosti s prací.Pořád hledám a hledám a nic,ale jelikož už se blíží září,tak už spíš sháním na léto brigádu.Jinak se omlouvám Sbéčkům,že moc neobíhám,ale nějak ani není čas.Ráno vstanu a než se naději tak už je večer a čas jít spát.Tak slibuji,že se polepším a budu sem přispívat novými články a obíhat Sbéčka častěji než doposud.Mějte se a děkuji že jste navštívily můj blog pááááDěkuji že jste navštívili můj blog a těším se na Vaši další návštěvu!!!