Pokud se ti líbí můj blog a chceš být mojím Sbéčkém tak napiš do komentáře ráda spřátelým:-)

Únor 2010

Kriminálka Miami

19. února 2010 v 19:31 | medvidecek18 |  Seriály


Originální název: CSI: Miami
Žánr: Akční, Drama, Kriminální, Mystery, Thriller
Rok výroby: 2002


Tento seriál je můj druhý nejoblíbenější a co Vy?Líbí se Vám?

Další z řady kriminálních seriálů, který se pokouší přijít z něčím novým, jak se v USA stává zvykem (viz. 24hodin). I zde si pro nás tvůrci připravily něco zvláštního a to netradiční záběry, kdy můžeme vidět, jak nůž projíždí jednotlivými vrstvami kůže, kulka prolétá hlavou a vytrhává kusy lebky nebo detailní záběr na působení jedu, které nám objasňují, jaký přesně efekt měl právě zjištěný fakt.
Členové týmu jsou sympatické postavy s vymezenými znalostmi, aby bylo jasné, co můžeme od jednotlivých osob očekávat za stopy a fakta. Nad nimi je charismatický vůdce Horatio, který většinou celé operace sám řídí. To neznamená, že by ostatní členové měly málo prostoru nebo mu jen předávaly fakta a analýzy. Každý má své místo a občas dostane větší roli i v jiném souběžně vyšetřovaném případu.

Pohřešovaní (TV seriál)

14. února 2010 v 23:33 | medvidecek18 |  Seriály
Originální název: 1-800-Missing
Žánr: Drama, Kriminální, Mystery
Rok výroby: 2003


Jess Mastrianová (Caterina Scorsoneová) utrpí úraz při záchraně svého bratra během bouřky. Do tyče, kterou drží, udeří blesk a srazí ji na zem. Vzápětí se s ní začnou dít divné věci, které si nedokáže vysvetlit. Sní se jí zvláštní sny o nezvestných osobách. Jess si prohlédne fotografii a vzápětí má vízi, a na základě ní ví, kde se pohrešovaný človek nachází. V průběhu několika dní zachrání tři lidi, když nahlásí důležité informáce na speciální lince nezvěstných. Šéf FBI požádá agentku Brooke Haslettová (Gloria Reubenová), aby médium prověřila. Jess podstoupí podrobné testy a na základě jejich výsledků FBI požádá děvče o spolupráci. Jess Mastrianová se stane speciální konzultantkou úřadu.

Námořní vyšetřovací služba

10. února 2010 v 17:00 | medvidecek18 |  Seriály

Originální název: Navy NCIS:Navy Criminal Investigative Service
Žánr: Akční, Drama, Kriminální, Mystery
Rok výroby: 2003

Další můj oblíbený seriál,akorát by ho mohly dávat dřív :-)) a co Vy líbí se Vám?


-Seriál Navy NCIS vypráví o každodenní práci týmu speciálních agentů, který musí vyřešit jakýkoliv zločin týkající se zaměstnanců vojenských námořních sil. A to i bez ohledu na jejich hodnost a postavení.
-Seriál vznikl díky obrovské úspěšnosti JAG, svého předchůdce ze stejného prostředí. Začal se natáčet jako jeho volné pokračování na objednávku televize CBS. Tým NCIS (Námořní kriminální vyšetřovací služba) vede nadaný speciální agent vyšetřovatel Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), který operuje se svými kolegy mimo jakýkoli armádní řetězec velení. Jeho úkolem je objasňování všech zločinů od vražd přes špionáž až po včasné odhalování plánů teroristů.
-Hvězdou mezi podřízenými je bezesporu zvláštní agent Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), který dřív pracoval jako detektiv oddělení vražd. Má skvělý instinkt a perfektní schopnosti pro práci na ulici. K ruce má sexy agentku Kate Todd (Sasha Alexander), jež mu svými půvaby pořádně zamotala hlavu, a odbornici na forenzní metody vyšetřování Abby Sciuto (Pauley Perrette), která svým stylem vystupování a oblékání spíš připomíná dámu z lepší společnosti. Nováčkem týmu je zvláštní agent Timothy McGee (Sean Murray), počítačový génius, který musí pod Gibbsovým vedením prokázat své schopnosti. Agenti se však neobejdou ani bez nepostradatelného doktora "Duckyho" Mallarda (David McCallum), který všechno ví a všechno viděl.
-Ve třetí sérii přibyde do týmu styčná důstojnice Mossadu, Ziva David (Cote de Pablo), která své zabijácké pudy neskrývá a se zločinci vždy zatočí. Nová ředitelka Jenny Shepard (Lauren Holly) se snaží Gibbsův tým alespoň trochu umírnit a vždy vyžehlí jejich problémy s médii.Děkuji že jste navštívili můj blog a těším se na Vaši další návštěvu!!!