Pokud se ti líbí můj blog a chceš být mojím Sbéčkém tak napiš do komentáře ráda spřátelým:-)

Leden 2010

Winter-Icons

31. ledna 2010 v 17:45 | medvidecek18 |  Icons

Prozatím pozastaveno!!

28. ledna 2010 v 23:00 | medvidecek18 |  Něco o mě!!!
Jelikož mi pořád nejdou vkládat obrázky,tak prozatím blog pozastavuji.Dnes jsem psala na blog.cz,tak snad mi zítra odepíši a budu moc přidávat.mějte se a děkuji že chodíte na můj blog páááá :-))

Obrázky :-(

20. ledna 2010 v 20:44 | medvidecek18 |  Něco o mě!!!
Omluvám se,že na blogu nic není nově přidaného,ale nejdu mi vkládat obrázky,tak musím počkat do té doby než to opraví.Tak zatím Vás zvu na ostatní články atd.Mějte se a děkuji že jste navštívily můj blog pááá :-))

Icons-simpsons

11. ledna 2010 v 13:33 | medvidecek18 |  IconsSimpsonovi

10. ledna 2010 v 12:12 | medvidecek18 |  Seriály

Simpsonovi

Již dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky.
Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije - je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela.
V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu - Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují - ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.

Zajímavosti
Simpsonovi dostali již velkou řadu ocenění, včetně Emmy a Oscarů.
Seriál se již vysílal ve více než sedmdesáti zemích světa.
Bart Simpson byl časopisem Time umístěn do žebříčku padesáti nejvlivnějších osobností v zábavním průmyslu.
Simpsonovi mají svou vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.
Dne 9. dubna 2009 se Simpsonovi dostali i na americké poštovní známky.


Postavy
Homer Jay Simpson
je stárnoucí plešatý čtyřicátník, jehož největší láskou je kromě vlastní rodiny pivo Duff, nezdravé jídlo, flákání se a posedávání před televizí. Neustále se snaží přijít na nějaký geniální nápad, díky němuž se stane bohatým a nebude už muset pracovat v místní jaderné elektrárně jako bezpečnostní technik. Nepatří zrovna mezi nejchytřejší, ale to je údajně proto, že má v hlavě zaraženou voskovku.
Margorie Simpsonová
alias Marge je domácí puťka na mateřské dovolené, pro kterou je starost o domácnost a rodinu na prvním místě. Je posedlá pořádkem, slušným chování a trpělivě, i když za neustálého mručení, snáší a žehlí všechny průšvihy svého neschopného manžela. Ve svých objemných vlasech již našla kočku Sněhulku, Maggie, sklenici s pěnezmi na vánoční nákupy, šekovou knížku či fotku s Lennym.
Bartholomew Jo-Jo Simpson
alias Bart je desetiletý kluk, který miluje legraci při falešných telefonátech, ježdění na skateboardu, sledování pořadu klauna Krustyho a brutálního seriálu Itchy a Scratchy. Nesnáší chození do školy a věčné moralizování a poučování od mladší sestry Lízy.
Líza Marie Simpsonová
alias Líza je osmiletá holčička, na svůj věk však až příliš přemoudřelá a s velkými ambicemi. Je vegetariánkou a vyznává buddhismus. Mezi její zájmy patří sledování brutálního pořadu Itchy a Scratchy, hraní na saxofon, jízda na poníkovi. Věří, že se v budoucnosti stane prezidentkou USA.
Margaret Simpsonová
alias Maggie je roční miminko, které je závislé na cucání svého dudlíku. Umí řídit auto a hrát perfektně na saxofon.


Děkuji že jste navštívili můj blog a těším se na Vaši další návštěvu!!!