Pokud se ti líbí můj blog a chceš být mojím Sbéčkém tak napiš do komentáře ráda spřátelým:-)

Září 2009

Icons-Books

29. září 2009 v 13:12 | medvidecek18 |  Icons

Lenssen & spol.

9. září 2009 v 10:47 | medvidecek18 |  Seriály
Originální název: Lenßen und Partner
Žánr: Kriminální, Reality TV
Rok výroby: 2003


Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím...
Film je částečně založený na pravdě. Ano, opravdu existuje kancelář Inga Lenssna a jeho vyšetřovatelů, nejsou to však úplně ti, které známe.

Odložené případy

9. září 2009 v 10:40 | medvidecek18 |  Seriály


Originální název: Cold Case
Žánr: Drama,Kriminální, Mystery, Thriller
Rok výroby: 2003


Seriál, který vznikl v produkci známého filmového mága Jerryho Bruckheimera, není pouze krimi, ale je především drama. Tvůrcům se podařilo představit divákovi nejen osudy kriminalistů, ale také těch, kteří se kdysi dávno stali oběťmi hrůzných činů. Je postavený na jednoduchém nápadu používat prolínání minulosti a přítomnosti. Pachatelé i oběti jsou představováni tak, jak žijí dnes a jak vypadali v době, kdy došlo k trestným činům. To dodává seriálu na autentičnosti. Divák může vidět, jaké následky měly hrůzné činy na přeživší. K tomu dopomáhá dobová hudba, kostýmy i kamera. Při natáčení se pracuje s mnoha kamerovými filtry a stíny. Kupříkladu scény z minulosti mají vždy jiný barevný nádech. Divácky atraktivní je i skutečnost, že případy sice hrají stěžejní roli, ale do popředí se často dostávají i soukromé životy hlavních postav.

Děkuji že jste navštívili můj blog a těším se na Vaši další návštěvu!!!