Pokud se ti líbí můj blog a chceš být mojím Sbéčkém tak napiš do komentáře ráda spřátelým:-)

Vanilla Ninja

15. září 2008 v 19:13 | medvidecek18 |  Skupiny
Vanilla Ninja je dívčí skupina, pocházející z Estonska. Založilo ji roku 2002 kvarteto Lenna Kuurmaa, Katrin Siska, Piret Jarvis a Maarja Kivi. (Tu o dva roky později nahradila Triinu Kivilaan. Triinu se ale v prosinci 2005 vydává na sólovou dráhu a skupina pokračuje ve třech.)


Jejich debutové album Vanilla Ninja, obsahující písně jak v rodném jazyce, tak v angličtině, se v Estonsku vyšplhalo až na samý vrchol. Po tomto úspěchu se skupina rozhodne zaútočit na německy mluvící země - Rakousko, Německo a Švýcarsko, se singlem "Tough Enough". Ten se dostává mezi dvacet nejlepších a vysílá ho i populární televizní stanice Viva.


V červnu 2004 vychází jejich druhá deska Traces of Sadness, která kromě "Tough Enough" obsahuje například "Don't Go Too Fast" či "When The Indians Cry"(jejich první baladický song vůbec).


V listopadu vydávají nový singl "Blue Tattoo" a poté vyrážejí na turné po Asii. Získávají si nové fanoušky mj. v Japonsku, Číně a Malajsii.


Březen 2005 je ve znamení písně "I Know" a alba Blue Tattoo, které vychází o dva týdny později.


Koncem roku, po neshodách s nahrávací společností Bros Music, Vanilla Ninja přechází k EMI. Pod jejich ochrannými křídly, pracuje na novém, v pořadí již čtvrtém albu. Mezitím se ale na trhu objeví singl "Megamix" a CD "Best of", kterou vydalo jejich minulé vydavatelství. Skupina se od singlu i desky distancuje a vzkáže fanouškům, ať je nekupují ("Megamix" i "Best of" nakonec propadne ve všech zemích).


V dubnu 2006 vychází singl "Dangerzone", který je o pár týdnů později následován celým albem Love Is War.Následně Vanilla Ninja vydali singl Birds od Peace.Mometálně pracují na svém pátem albu,které by mělo vyjít v průběhu následujícího roku.
Vanilla Ninja


Vanilla Ninja


Vanilla Ninja


Vanilla Ninja


Vanilla Ninja

Vanilla NinjaVanilla Ninja


Vanilla Ninja

Vanilla Ninja


Vanilla Ninja


Vanilla NinjaVanilla NinjaVanilla Ninja


Vanilla Ninja

Vanilla Ninja


Vanilla Ninja


Vanilla Ninja

Vanilla Ninja


Vanilla Ninja


Vanilla NinjaVanilla Ninja
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 k-a-t-i | Web | 18. září 2008 v 19:48 | Reagovat

Máš moc hezkej blog =) A taky hezký záhlaví =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaDěkuji že jste navštívili můj blog a těším se na Vaši další návštěvu!!!