Pokud se ti líbí můj blog a chceš být mojím Sbéčkém tak napiš do komentáře ráda spřátelým:-)

Rybičky 48

11. září 2008 v 20:25 | medvidecek18 |  Skupiny
Skupina Rybičky 48 vznikla v listopadu 2002 v téže sestavě jako hraje dodnes. Původně se jmenovala Banánové rybičky, ale byla nuceno svůj název změnit.
Na svém kontě má několik vítězství např. 3. místo v soutěži Radia Beatu Naděje Beatu či vítězství v internetové soutěži Rock for people 2004.
Populární kapela Rybičky 48, jejíž klip k singlu OOOU! obhájil pětkrát po sobě zlatou příčku v hitparádě ESO a na YouTube.com byl shlédnut v jedné verzi bezmála 58 000 krát a v druhé dokonce již více než 186 000 krát.
Velice chytlavá melodie a vtipné texty z druhého alba AMORES PERROS, VOE! dostali Kubu, Petra a Ondru z Rybiček 48 na výsluní české hudební scény. Jejich vystoupení si užívají mladí, ale výjimkou není ani padesátiletý pár. V kotli přes stagí si užívají půvabné mladé fanynky, ale i skalní příznivci již legendárních kapel jako jsou Tři sestry, kteří znají texty písní Rybiček 48 a zpívají společně s kapelou. Tak vypadají v současné době koncerty velmi nadějné trojky na letních hudebních festivalech.
Prostě co dodat mazec skupina!!!!
Rybičky 48
Rybičky 48
Rybičky 48
Rybičky 48
Rybičky 48
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaDěkuji že jste navštívili můj blog a těším se na Vaši další návštěvu!!!