Pokud se ti líbí můj blog a chceš být mojím Sbéčkém tak napiš do komentáře ráda spřátelým:-)

Film Roming

6. září 2008 v 18:08 | medvidecek18 |  Filmy
Roman (Marián Labuda) dal kdysi dávno kamarádovi slib, že až jejich děti dospějí, ožení se Romanův syn Jura s jeho dcerou. Cesty rodin se rozešly. Po letech přichází dopis, nevěsta dosáhla dospělosti a je třeba dávný slib naplnit. Potíž je v tom, že Jura studuje vysokou školu, chodí s atraktivní blondýnou, ženit se nechce a už vůbec nestojí o děvče odkudsi ze slovenské vesničky, které v životě neviděl.
Po otcově naléhání ale nakonec souhlasí, že se pojede na tajemnou nevěstu podívat. Výprava, jíž velí tatínkův velmi svérázný kamarád Stano (Bolek Polívka), se stane nepřetržitým sledem bláznivých situací, často s komicko-katastrofickým nádechem. Stano má totiž v sobě nespoutanou duši věčného tuláka a neodolatelného dobrodruha. Na cestě tak přátelé zažijí množství komických příhod i dojemných situací, aby nakonec našli cestu především k sobě. Komediální road-movie ROMING o cestě tří mužů za tajemnou nevěstou, nabízí lákavý mix atraktivní situační komiky, laskavého humoru a typické člověčiny v duchu nejlepších tradic české veselohry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se Vám líbí můj blog?

Super
Ujde
Nic moc

Komentáře

1 HeathMeghan26 | E-mail | Web | 11. ledna 2012 v 18:26 | Reagovat

According to my exploration, thousands of people all over the world receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/home-loans">home loans</a> at good creditors. So, there's good possibilities to find a bank loan in all countries.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaDěkuji že jste navštívili můj blog a těším se na Vaši další návštěvu!!!